یه تابلوی شیک برای مغازه سفارش بده

یه تابلوی شیک برای مغازه سفارش بده

داشتن یه تابلوی مغازه شیک و جذاب میتواند تا سه برابر وضعیت فعلی به فروش شما اضافه کند این موضوع ثابت شده است و اصلا جمله کلیشه ای و تبلیغاتی نیست با یک بررسی ساده از سایر کسب و کارها میتوان به این نکته پی برد که تا چه اندازه داشتن تابلوی سردر مغازه مهم است.

شما با نداشتن تابلوی مغازه در اصل باعث ​میشوید افراد محلی یا گذری از خدمات شما بی اطلاع باشند و نتوانند شما رو پیدا کنند. تابلو مغازه شیک و خاص باعث جلب توجه عابران و افراد محلی میشود و نام برند شما هر روز دیده میشود همین موضوع در لحظه احتیاج مشتریانی که تابلوی شما رو دیده اند تلنگری خواهد زد تا سریع و در لحظه به شما مراجعه نمایند و خرید خود را انجام دهند.

کارشناسان حوزه تبلیغات محیطی در بررسی ها و نظر سنجی های که از کسب و کارهای که تابلوی سردرب گران قیمتی دارند پرسشی را انجام داده اند که پاسخ جالبی به این سوال داده شده است. فروش واقعی شما با تمام تبلیغاتی که داشتید قبل و بعد از نصب تابلو چه میزان بوده است.

​100% افراد پاسخ داده تایید کرده اند از اقدام دیر برای سفارش تابلوی مغازه پشیمان هستند و اگر میدانستند به چه اندازه موثر است حتما زودتر این کار رو انجام میدادن و حتی تعدادی نوشته بودن فروش آنها تا 3 برابر افزایش داشته و یک روز خاموشی تابلو باعث ضرر سنگین شده است. آیا تا کنون به این فکر کرده اید که به دنبال حرفه ای باشید پر از جذابیت و زیبایی؟ خیلی از افراد علاقه مند هستند وارد حرفه ای شوند که آنها را هر روز با جذابیت های تازه ای روبه رو کند. تابلو سازی را می توانیم یکی از این حرفه های جذاب و هیجان انگیز به شمار آوریم.

بشر از دیر باز به دنبال روشی برای کسب درآمد بالا بوده است. پس از این که انسان ها به زندگی اجتماعی روی آوردند، هرکدام به دنبال حرفه ای برای کسب درامد رفت. برخی این حرفه ها روز به روز گسترش یافت تا این که حرفه ای به نام تابلو سازی در میان مردم شایع شد.

اولین باری که نیاز به این حرفه در اجتماع احساس شد، زمانی بود که اقدام به پلاک زنی منازل رونق یافت. مردم هر روز بیشتر به زندگی در کنار هم خو گرفتند. خانه های بیشتری ساخته شد، برای این که مشخص شود هر خانه مختص به چه کسی است، خانه ها را پلاک زنی کردند.

از آن پس برخی از افراد وارد حرفه تابلو سازی شدند. این حرفه روز به روز پیشرفت نمود تا این که امروزه به یکی از پر رونق ترین روش های کسب و کار در دنیا تبدیل شده است. امروزه دیگر تابلو سازی محدود به پلاک زنی برای خانه ها نیست.
خیلی از مغازه ها، شرکتها، موسسات، ادارات و… همگی برای معرفی خود به دیگران نیاز به تابلو سازی دارند. به همین دلیل حیطه فعالیت این حرفه گسترش یافته است.

یه تابلوی شیک برای مغازه سفارش بده

 

 

برای آشنایی بیشتر با تابلو ​چلنیوم صفحه تابلو چلنیوم ​را ببینید.

 

صنعت تابلو سازی و شرکت های تولید کننده تابلو های تبلیغاتی
معمولا کسانی که وارد این حرفه می شوند، به دنبال کسب درآمد بالا هستند. اما باید بگوییم تابلو سازی همچون طراحی می ماند. این صنعت یک نوع هنر است. به همین دلیل کسانی که وارد این حرفه می شوند باید قدرت خلاقیت و طراحی بالایی داشته باشند.

این که یک تابلو چگونه بتواند مشتری را به سمت خود جذب کند، یا این که تابلو ساز باید از چه متریال هایی برای جذابیت بیشتر تابلو های تبلیغاتی استفاده کند، همگی نیاز به کسب اطلاعات و آموزش دارد. تابلو سازی حرفه ای حساس و ظریف است.

کسانی در این حرفه موفق می شوند که نهایت ظرافت، خلاقیت و حساسیت را در کارهای خود داشته باشند. شرکت های تابلو سازی بسیاری در تهران و ایران وجود دارد. اما همه این شرکت ها دارای استعداد ناب و منحصر به فرد نیستند. شرکت پارسه با داشتن ماهرترین و خلاق ترین طراحان تابلو های تبلیغاتی، در این حرفه شهرت بالایی بدست آورده است.

کسانی که به دنبال تابلو های لوکس و منحصر به فرد هستند معمولا به این شرکت مراجعه می کنند. باید بگوییم زمانی که نامی از صنعت تابلو سازی می شنوید، اولین تصور شما از تابلو ها، تابلو های تبلیغاتی است که سردر مغازه های مختلف نصب می شوند. اما باید بگوییم هر یک از این تابلو ها دارای نامی اختصاصی بوده و متریال و مواد اولیه مخصوص به خود را دارند.

مثلا وقتی وارد شرکت تابلو سازی می شوید، طراح به شما می گوید برای مغازه یا شرکت و یا اداره شما، تابلو استیل طلایی مناسب است. با خودتان می پرسید این تابلو چه ویژگی دارد و چرا طراح به شما چنین تابلو یی را پیشنهاد می دهد؟ شک نکنید تمامی طراحان موقعیت مکانی تابلویی که شما قصد سفارش آن را دارید، بسیار دقیق بررسی کرده اند.

 

برای آشنایی بیشتر با تابلو پلکسی صفحه تابلو پلکسی ​را ببینید.

یه تابلوی شیک برای مغازه سفارش بده

 

انواع تابلو های تبلیغاتی و مزایای استفاده از آنها
افرادی که وارد حرفه تابلو سازی می شوند، در اولین قدم باید بدانند تابلو ها به چند دسته تقسیم می شوند. یا این که باید بدانند هر یک از این تابلو ها چه مزایا و معایبی دارند. تابلو های تبلیغاتی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. می توانیم تابلو های چلنیوم، تابلو های استیل، تابلو های لاس وگاسی و… را نام ببریم.

این تابلو ها که در صنعت تابلو سازی ساخته می شوند، در اصل هر کدام بر حسب متریال و مواد اولیه تشکیل دهنده خود، به این نام شهرت یافته اند. مثلا زمانی که صحبت از تابلو های چلنیوم به میان می آید، تابلو هایی هستند که دارای حروف چلنیوم می باشند.

ممکن است زمینه تابلو های چلنیوم در تابلو سازی مختلف باشد. هرچند معمولا از زمینه های استیل برای این دسته از تابلوها استفاده می کنند. اما این تابلو ها را به عنوان تابلو های چلنیوم معرفی می نمایند. تابلو هایی که در تابلو سازی با حروف چلنیوم طراحی و تولید می شوند، خود به سه دسته چلنیوم پانچی، چلنیوم آینه ای و چلنیوم ساده دسته بندی می شوند.

اگر بخواهیم در هر یک از این تابلو ها ریز شده و دقیق بررسی کنیم، شاهد خواهیم بود که تابلوها تا چه حد از متریال و جزئیات حساسی برخوردار اند. یا مثلا تابلو ها استیل که در تابلو سازی طراحی و ساخته می شوند،خود به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند.

حتی باید بگوییم این که سفارش ساخت تابلو برای چه منطقه ای باشد، می تواند در نوع استفاده از مواد اولیه تاثیر گذار باشد. مثلا هیچ تابلو سازی برای مناطق پر بارش از تابلو های چوبی یا ترموود استفاده نمی کند. با این که این تابلو ها از مقاومت و زیبایی بالایی برخوردار هستند، اما می توانند طول عمر کمی در این مناطق داشته باشند.

 

برای آشنایی بیشتر با تابلو ال ای دی ​صفحه تابلو ال ای دی ​را ببینید.

 

یه تابلوی شیک برای مغازه سفارش بده

جذاب ترین تابلو های روز دنیا در تابلوسازی پارسه
اگر به دنبال جذاب ترین، خاص ترین و شیک ترین تابلو های تبلیغاتی هستید، کافیست به تابلوسازی پارسه مراجعه نمایید. این شرکت تولید کننده تابلو های تبلیغاتی بهترین طرح های تابلو سازی را به شما معرفی نموده و بر حسب سلیقه شما، آن را اجرا میکند.

تمامی طراحانی که در این شرکت مشغول به فعالیت هستند، سالهاست تجربه بالایی بدست آورده اند. حتی برخی از تابلوسازهای شرکت پارسه طرح های ابداعی ایجاد کرده اند که می توانیم بگوییم بهترین طرح ها در تابلو سازی به شمار می روند.

مسلما کیفیت و طول عمر بالا برای مشتری بسیار اهمیت دارد. برخی از تابلو سازی ها ترجیح میدهند برای کسب سود بیشتر، از مواد اولیه چینی برای ساخت تابلو بهره مند شوند، اما باید بگوییم شما در این شرکت می توانید بهترین تابلو ها را با بالاترین کیفیت مواد اولیه بدست آورید.

صنعت تابلو سازی که امروزه از رونق بالایی برخوردار شده است، انسان را سردرگم می کند. این که کدام شرکت بهترین تابلو را طراحی و اجرا می کند؟ یا این که به کدام شرکت می توان اعتماد نمود؟ این سوالات میتواند انسان را به گمراهی بکشاند.

از این رو بهتر است به دنبال شرکت تابلو سازی باشید که در میان مردم اعتبار بالایی بدست آورده باشد. تابلو سازی پارسه را می توانیم یکی از بهترین و عالی ترین شرکت های تابلو سازی در ایران به شمار آوریم. پس سفارش از شما و طراحی و اجرا از تابلو سازان ماهر و خلاق ما.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما