تابلو پلکسی گلاس(تابلو حروف پلاستیک)

تابلو پلکسی گلاس(تابلو حروف پلاستیک)

  • ویژگی ها

تابلو پلکسی گلاس بخش عمده ای از صنعت تابلوسازی را در بر گرفته است . تابلو پکلسی گلاس از ورق های پلاستیک که با نام های سامپکس و چوچن و ییرلانگ ساخت کشور تایوان که دو برند پرطرفدار در تابلوسازی میباشد که با ضخامت های ۲ میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر و بیشتر میباشد که با دستگاه لیزر برش داده میشود گفته میشود .

  • ساخت تابلوی پلکسی گلاس

تابلوی پلکسی گلاس در دو سبک اصلی ساخته میشود که در تابلو سازی با نام های تخصصی کنشکاف و لبه هندی شناخته شده است. روش اول که در تابلو پلکسی گلاس کنشکاف نام دارم به این صورت است که در لبه حروف شیاری ۳ میلیمتری با دستگاه ایجاد میشود و لایه رویی تابلو پلکسی گلاس داخل شیار قرار گرفته و با استفاده از حرارت منتاژ میشود و اما در روش دوم ساخت تابلوی پلکسی گلاس که روش لبه هندی است حروف لب به لب لایه روی تابلو پلکسی منتاژ میشود و هیچ شیار و بیرون زدگی وجود ندارد امروزه تابلو پلکسی گلاس را میتوان با خلاقیت های بسیاری اجرا نمود و بهترین طرح ها را خلق کرد

  • تابلو پلکسی گلاس
    روش های ساخت تابلوی پلکسی گلاس

    طراحان تابلوسازی پارسه با خلق بهترین طرح ها در تابلو پلکسی گلاس توانایی خود را ثابت نموده اند . تابلوی پلکسی گلاس را میتوان به شکل های مختلف اجرا نمود امروزه تابلوی پلکسی گلاس در دنیا از طرفداران زیادی برخوردار است.ساخت تابلو پلکسی گلاس نسبت به دیگر متریال تابلوسازی نسبتا سخت تر است و باید با ظرافت و دقت بیشتری انجام شود .این سبک تابلو از قدیم تا امروز جایگاه خود را در صنعت تابلوسازی مدرن حفظ نموده و طرافداران پروپاقرص خود را دارد و این موضوع ثابت کرده که تابلوی پلکسی گلاس از مد نیفتاده و روز به روز مدل های جدید و بروز از تابلوی پلکسی گلاس اجرا میشود و چشم مخاطبین را مجذوب خود مینماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما