پیشینه تابلوسازی مدرن در ایران

در زمان های دور انسان ها از طریق علامت هایی که بر روی سنگ و یا دیوارها حک می کردند، می توانستند یکسری علامت هایی را برای خود ایجاد کنند.

این علامت ها کم کم از حالت حک شدن، روز به روز تغییراتی را به خود گرفتند تا در اواخر قرن هجدهم که صنعت متریال وارد صنعت تابلوسازی شد، دیگر خبری از علامت‌ها و روش‌هایی به این سبک نبود.

تابلو سازی در میان مردم مطرح شد و روز به روز بیشتر در جوامع بشری جای ویژه ای را برای خود حفظ کرد. در واقع تابلو سازی به زمان مصر و رومیان باستان بر می گردد وپیدایش صنعت تابلوسازی به همان زمان مربوط می شود.

تابلوسازی مدرن در ایران نیز کم کم رواج پیدا کرد به گونه ای که امروزه تابلوسازی به یکی از صنعت های مهم و ضروری در کشور تبدیل شده است.

پیشینه تابلوسازی مدرن در ایران

نقش تابلوسازی در ایران 

پیشینه تابلوسازی مدرن در ایران از آنجا شروع شد که با پیشرفت علم و هنر ، مردم برای معرفی کسب و کارها و محصولات و خدمات خود، به دنبال راهی شفاف به منظور تبلیغات بودند، از این رو تابلوسازی به یکی از شغل های خوب و مناسب تبدیل شد.

از آنجایی که امروزه تبلیغات بسیار مهم و ضروری است، چه گزینه‌ای بهتر از استفاده از تابلو سازی تبلیغاتی! در واقع تابلوسازی تبلیغاتی با ابعاد بزرگ و طراحی شفافی که دارد به سرعت نظرها را به خود جلب می‌کند و می‌تواند مشتریان بسیاری را به سمت کسب و کارتان بکشاند.

پیشینه تابلوسازی مدرن در ایران

تابلوسازی‌ مدرن انواع مختلفی دارد. تابلو چلنیوم یکی از پرطرفدارترین ها در تابلوسازی میباشد ، تابلوسازی فلکسی فیس و دیگر تابلوسازی‌ هایی که امروزه در سطح شهر می بینید، نمونه هایی از تابلوسازی مدرن هستند که به دلیل زیبایی، دوام و ماندگاری بالا، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

منتها هر یک از این تابلو سازی ها کاربرد خاص خودشان را دارند و بستگی به سبک و سلیقه مشتری خواهد بود. به عنوان مثال: اگر می خواهید تابلویی را برای فروشگاه خود سفارش دهید که منحصر به فرد، شیک و نورپردازی حرفه‌ای داشته باشد، تابلو چلنیوم یا حروف برجسته بهترین گزینه است.

پیشینه تابلوسازی مدرن در ایران

یا اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید هر ازچند گاهی، نمای تابلوی خود را تعویض کنید، تابلو فلکسی فیس می‌تواند برای تابلو مغازه  شما مناسب باشد. همچنین مکانی که قصد دارید تابلوسازی را در آنجا نصب کنید نیز مهم است.

به عنوان مثال تابلوهای مدرن تابلو مغازه ها و شرکت ها مناسب است، منتها برای تبلیغاتی که درون فروشگاههای بزرگ انجام می شود تابلو لایت باکس مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *