تابلوهای تبلیغاتی پشت بامی چیست

تابلوهای تبلیغاتی پشت بامی چیست

فروشگاه‌ها، شرکت های بزرگ، بانک ها و کارخانه ها و سایر مشاغل مشابه مکان هایی هستند که شما اغلب تابلو پشت بام را در آنها مشاهده می کنید. اگر شما دارای محل مناسبی برای نصب تابلو هستید ، تابلوی بام راهی عالی برای دیده شدن تجارت شما از دور است و به راهنمایی مشتریان به سمت درهای ورودی کمک می کند.

تابلوهای روی بام یک نوع علامت گذاری در فضای باز است که جایگاه ارزنده ای در صنعت بازاریابی دارد. این تابلوها بزرگ هستند و بیان بصری قدرتمندی را ارائه می دهند. که نه تنها توجه جامعه شما را به خود جلب می کند، بلکه در ذهن مشتریان احتمالی نیز اثری ماندگار از تجارت شما به جا می گذارد.

تابلوهای تبلیغاتی پشت بامی چیستتابلو پشت بام می تواند بیان جسورانه ای از مکان و نام تجاری شما برای عموم ارائه دهد. فروشگاه های خرده فروشی ، بانک ها ، سالن ها و به خصوص ساختمان‌های آجری از این علائم با نتایج گسترده استفاده می کنند.

تابلو روی بام  خود را با ترکیب رنگ منسجم ، حروف برجسته قدرتمند و زمینه تابلو اختصاصی سفارشی کنید. این تابلوها بزرگ هستند و دارای گزینه سفارشی برای نورپردازی ، نور پس زمینه یا تقویت شده برای دید واضح در هر نور و قابل تنظیم از فواصل بیشتر است. تیم طراحی متخصص ما درتابلوسازی پارسه، از پیش از سفارش تابلو پشت بام تا اتمام مراحل نصب در کنار شماست. همچنین به شما کمک می‌کند تا با سرمایه گذاری روی یک تابلو قدرتمند و هماهنگ با عناصر بصری برندتان ، تجارت خود را متحول کنید و قدرت و اعتبار بیشتری برای خود خلق کنید

هنگام نصب تابلوی پشت بامی باید نکته مهم رو مدنظر داشته باشیم. طبق قوانین تابلو بام را نباید در معابر عمومی، روی درخت های بلند و تیر چراغ برق نصب کرد. چرا که باید از هرگونه ریسک که ممکن است به عابرین صدمه زد، جلوگیری کرد.

دلایل استفاده از تابلوی پشت بامی

 • دیده شدن کسب و کار از دورترین فواصل.
 • ثبت برند در ذهن مخاطبان.
 • هزینه نگهداری مناسب.
 • زاویه دید بالا برای عابرین و وسایل نقلیه.
 • ساده کردن فرایند پیدا شدن برند ما توسط مشتری.
 • برندسازی محیطی بانک ها، موسسات مالی، شرکت های بزرگ، کارخانه ها، فروشگاه ها و مراکز خرید، دانشگاه ها و موسسات آموزشی، مجموعه های تفریحی ورزشی، گروه های صنعتی، کارگزاری ها و …
 • متریال ساخت تابلو پشت‌بام

  برای جلوگیری از خطراتی مثل سقوط تابلو پشت‌بام از ارتفاع، نظرات بر تولید و تست کیفیت ساخت برای مسائل امنیت هنگام نصب بسیار مهم است. ماده اصلی سازنده این تابلو پروفیل های آهنی است.

  زمینه های رایج برای ساخت تابلوی‌پشت‌بام ترموود و کامپوزیت هستند. برای ساخت حروف برجسته روی تابلوی پشت بام هم معمولا از استیل و چلنیوم استفاده میشود.

 • تابلوی‌پشت‌بام باید جوری ساخته شود که شرایط جوی مثل رطوبت، آفتاب، باد شدید و … سبب فرسودگی آن نشود. پشت تابلو هم معمولا با پی وی سی و چوب طراحی میشود. نور تابلو نیز توسط لامپ LED یا SMD تامین میشود.

 

 • اندازه لبه برجسته تابلو پشت‌بامی عدد دقیقی نیست و برای هر تابلو بر اساس فاکتورهای درنظر گرفته شده متفاوت است اما استاندارد آن 7cm الی 11cm میباشد.

کار ما طراحی، ساخت و نصب تابلوی بام برای فروشگاه‌های تجاری، موسسه های مالی، شرکت ها و … در سراسر ایران است. ما از ابتدای کار، بر روی خدمات به موقع و حرفه ای متمرکز شده‌ایم تا به مشتریان کمک کنیم که چشم نوازترین تابلو ها را در اختیار کسب و کارشان داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما