فاکتورهای انتخاب تابلو مغازه

اهمیت تابلوسازی برای مغازه :

تابلوسازی برای مغازه و فروشگاه، در حقیقت ارتباط سازی بین شما و مشتریان احتمالی هست. با انتخاب طرح زیبا و متناسب تابلو مغازه با محصولات فروشگاه، شما می‌توانیدقوی‌ترین ارتباط را حتی با رهگذران برقرار نمایید و آن‌ها را به مشتری فروشگاهتان تبدیل نمایید.

یک تابلو مغازه خوب به عواملی مانند تنوع رنگ‌ها، نوع گرافیک، نوع مواد بکار رفته در تابلو سازی ، ارتباط موضوع تابلوسازی با نوع محصول و عوامل دیگر بستگی دارد ولی انتخاب تابلو مغازه، به عوامل دیگری بستگی دارد.

فاکتورهای انتخاب تابلو مغازه

فاکتورهای انتخاب تابلو مغازه :

اگر می‌خواهید تابلومغازه مناسبی سفارش دهید به موارد زیر دقت کنید:

  • تابلوسازی معتبر با ارائه نمونه کار

همان‌طور که گفتیم، تابلو مغازه هویت و شخصیت مغازه شماست و تعویض یا تعمیرات مداوم تابلو سازی به دلایل متعدد می‌تواند برابر با عدم وجود تابلوسازی بر سر در مغازه باشد.

پس بهتر است قبل از اقدام به تابلو سازی، گروه حرفه‌ای برای این کار در نظر بگیرید و حتماً نمونه کارهای آن‌ها را ملاحظه بفرمایید تا نیاز به تعمیرات یا تعویض تابلو نباشید.

گروه تابلوسازی پارسه آماده خدمت به شما عزیزان درزمینهٔ انتخاب و ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی از جمله تابلو چلنیوم و دیگر تابلوسازی های مورد نظر شماست. ابتدا مشاوران ما شما را درزمینهٔ انتخاب نوع تابلوی مناسب  راهنمایی می‌کنند و سپس استادکاران ماهر، شروع به ساخت تابلو می‌نمایند.

فاکتورهای انتخاب تابلو مغازه

  • سلیقه مشتری

مشتریان محصولات مختلف، سلیقه‌های خاص خود را دارند. مثلاً برای یک مجتمع تفریحی شیک و به‌اصطلاح لاکچری ، تابلویی که بر سر در یک ساندویچی کوچک نصب می‌شود، به‌هیچ‌وجه مناسب و مشتری‌پسند نیست چراکه این نوع تابلوسازی عظمت خدمات این رستوران را نشان نخواهد داد.

  • سلیقه خودتان

سلیقه شما از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب تابلو مغازه مناسب است به دلیل این‌که چنانچه تابلوسازی برای مغازه، باب میل شما نباشد، پس از مدتی از آن خسته می‌شوید و میل به تعویض تابلو دارید درحالی‌که بسیاری از مشتریان، شما را با این تابلوسازی می‌شناسند. این موضوع به کار شما لطمه وارد می‌کند.

  • موقعیت جغرافیایی که مغازه در آن واقع‌شده

موقعیت جغرافیایی ازنظر آب و هوایی به جهت مرطوب و خشک بودن، وجود گردوخاک، آفتاب شدید و باران و …. همه و همه در دوام تابلو سازی انتخابی شما مؤثر است.

منطقه جغرافیایی حتی ازنظر نوع سلیقه مشتریان آن منطقه نیز می‌تواندمؤثر باشد.

  • نوع فروشگاه

فروشگاه شما یک مغازه تک باشد و یا زنجیره‌ای، در کل کشور شعبه داشته باشد یا در یک شهر در انتخاب نوع تابلوسازی شما مؤثر است.

فاکتورهای انتخاب تابلو مغازه

  • عوامل دیگر:

غیر از عوامل ذکرشده، عوامل مهم دیگری مانند نوع محصول، هزینه‌ای که شما برای تابلوسازی در نظر گرفته‌اید، ابعاد سر در مغازه،

نور موجود در محلی که مغازه در آن قسمت واقع‌شده است و حتی تابلو مغازه‌های مجاور در انتخاب نوع تابلو برای مغازه و فروشگاه شما مؤثر است. پس با مشاوران ما در گروه تابلوسازی پارسه مشورت کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *