تابلوسازی حروف برجسته سه بعدی در رشت

تابلوسازی پارسه سعی می نماید  در ارائه هرچه بهتر خدمات تابلوسازی به کلیه مشتریان خود رضایت شما عزیزان و سروران گرامی را جلب نموده و با ارائه طرح و ایده حروف سه بعدی که ساختار ظاهری تابلوهای تبلیغاتی را متحول ساخته در این راستا گام برمیدارد.

با کمی تحقیقات کوچک در مورد فعالیتها، تجهیزات ، امکانات و نمونه کارهای ارائه شده از سوی تابلوسازان سراسر کشور حتما متوجه توانمندیهای تابلوسازی پارسه خواهید شد .

 تابلوسازی حروف برجسته سه بعدی در رشت

تابلوسازی 3d سه بعدی

طرح تابلوسازی حروف سه بعدی براساس جستجو و نگاه تیزبین و ارتباط با نمایشگاهای خارجی و پیگیری های مستمر و رفت و آمدهای مکرر و بازدید از کارخانه های خارجی ساخت حروف و صرف هزینه های زیاد و البته سودمند و تعامل با شرکت های سازنده دستگاههای حروف ساز جهت رفع معایب دستگاهای حروف ساز لاتین و ارتقاء و سازگاری دستگاه ها برای ساخت حروف فارسی که بسیار پیچیده تر از ساخت حروف لاتین می باشند.

و همچنین الگوبرداری از نمونه های مورد استفاده در کشورهای مدرن و پیشرفته مطرح و به منصه ظهور رسید .

در نتیجه این امر گروه  تبلیغاتی و تابلوسازی پارسه را به یکی از مراکز بی بدیل ساخت حروف برجسته تبدیل نموده است .

تنوع تابلوسازی حروف برجسته سه بعدی :

ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته با استفاده از ماتریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های خارجی یکی از ابتکارات نوین و وجه تمایزات این مجموعه در هنر و صنعت تابلوسازی در ایران در مقایسه با سایر تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی به حساب می آید.

به موجب این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حق انتخاب بیشتری از نظر گزینش مدل و تصمیم گیری جهت میزان صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

نمونه هایی از حروف برجسته ساخته شده در کارگاه تابلوسازی پارسه  _ ( تابلوسازی حروف برجسته – تابلو چلنیوم – ساخت تابلو چلنیوم – تابلو کامپوزیت – تابلو استیل )

 تابلوسازی حروف برجسته سه بعدی در رشت

گروه”پارسه” فعالیت تابلوسازی خود را در سال 1383 آغاز نمود . دوسالبعد از شروع فعالیت توانست با ارائه بالاترین و به روزترین متدهای در سریع ترین زمان ممکن ، مشتریان بسیاری را در کشور جذب نماید.

باورود دانشهای روز توسط مهندسین گروه تحولی عظیم در این گروه پدیدار گشتکه همزمان با این پیشرفت ها و فعالیت در سطح کل کشور با نام تجاری “پارسه” به یکی از قطبهای تابلوسازی تبدیل شد.

درسال 1394 با هدف تولید انواع حروف برجسته مدرن و منحصر بفرد برای سلایقخاص ،کارخانه خود را به دستگاههای تمام اتوماتیک تولید حروف مجهز نمود وبا تکیه بردانش روز و کادر فنی مجرب توانست برای اولین بار در ایران حروفی را تولید نماید که ایران را در رده چهارم کشورهای پیشرو در تولید انواع تابلو حروف برجسته  قرار دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *