جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی

جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی

این یک قانون و اصل در کسب‌وکار است که: امروزه در رقابت میان کسب‌وکارها، کسب‌وکارهایی که بتوانند توجه مشتریان را بیشتر به سوی خود جلب کنند، رشد خواهند کرد.

اما به هر حال، فقط درصد معینی از درآمد خود را می‌توانید به جلب توجه مشتریان اختصاص دهید، که این یک اصل دیگر است. پس انتخاب نحوه نمایش و تبلیغ برند کسب و کار نیاز به بررسی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی جایگاه تابلو لایت باکس در صنعت تابلوسازی بپردازیم.

جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی

این روزها در صنعت تابلوسازی بسیاری از مشاغل برای تبلیغ محصول و خدمات خود به استفاده از تابلو لایت باکس رو آورده‌اند.

تابلوهای لایت باکس روشی قطعی برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی برای تبلیغ کالاها و خدمات با حداقل اضافه هزینه است و به دلیل داشتن کیفیتی بالا در ساخت و متریال، محصولات و خدمات شما را بیش از سایرین در معرض دید قرار می‌دهد. در عین حال از راه حل‌های نورپردازی در این تابلوها نیز استفاده میشود.

هنگامی که صحبت از توان مالی و دسترسی به متریال به میان میآید، تابلو لایت باکس گزینه‌ای عالی است که می‌توان از مزایای آن بهره‌مند شد. تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس از نور LED استفاده می‌کنند و از نظر مصرف انرژی برق گزینه های بسیار خوبی هستند.

در میان انواع تابلوهای تبلیغاتی در صنعت تابلوساز، تابلو لایت باکس به علت مصرف بسیار پایین انرژی به « تابلوهای تبلیغاتی سبز » معروف هستند. از این رو لایت باکس برای کسب وکارهایی که به دنبال مزایایی مانند دوام و پایداری تابلوی فروشگاه خود هستند و نیز می‌خواهند به مشتریان خود ثابت کنند که برای حفظ کره زمین تلاش می‌کنند، گزینه ای عالی هستند.

جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی

تابلوهای لایت باکس دوام بسیار بالایی دارند. در حالی که منابع نورپردازی در تابلوهای قدیمی تابلوسازی که از لامپ های فلورسنت استفاده میکردند، عمری بین ۱۰٫۰۰۰ تا ۱۵٫۰۰۰ ساعت داشتند، مصرف انرژی در تابلوهای جدید صنعت تابلوسازی، طول عمری بین ۳۵٫۰۰۰ تا ۵۰٫۰۰۰ ساعت دارند.

تابلوهای لایت باکس دوام بسیار بالایی دارند و در مقابل به نگهداری و مراقبت چندانی نیز نیاز ندارند. این تابلوهای تبلیغاتی هم از نظر مصرف انرژی کارآمد هستند و هم مقرون به صرفه اند.

یکی دیگر از مزایای تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس امکان سفارشی سازی این تابلوها است. این نوع تابلوسازی را می‌توانید به طور گسترده‌ای سفارشی سازی کرد. این مزیتی است که در اکثر مدل‌های دیگر تابلوسازی ها وجود ندارد.

شرکت پارسه با سالها تجربه در امور تبلیغاتی و تابلوسازی با شعار کیفیت متریال اولیه، همگام با جدیدترین متد روز دنیا و با در اختیار داشتن تیم طراح خلاق تا آخرین مرحله در کنار شماست ساخت لایت باکس های بسیار زیبا و کم عرض تخصص ماست.

نگهداری یا تغییر اسلایدهای لایت باکس کاری بسیار ساده و بی‌دردسر است. علاوه بر این، با به‌روزرسانی اسلایدهای این نوع تابلوهای تبلیغاتی، به آسانی می‌توانید زیبای آن را چند برابرکنید.

جایگاه تابلو لایت باکس در تابلوسازی
تازه ترین فناوری به کار رفته در تابلوسازی، دقت بالا در نورپردازی است؛ بنابراین، با کمک نورپردازی در این نوع تابلوی تبلیغاتی می‌توانید به یک روشنایی یکنواخت دست یابید که زیبایی و ظرافت بیشتری به محیط کارتان می‌بخشد و موقعیت محلی تابلوهای تبلیغاتی فوق‌العاده درخشان با نورپردازی LED باعث می‌شود شما بتوانید مشتریان را به آسانی جذب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما