تابلو

ویژگی دانش و تجربیات در تابلوسازی

ظهور شرکت های تبلیغاتی و تابلوسازی و گسترش روز افزون فناوری در انها یکی از خصیصه های بارز توسعه تبلیغات در جوامع بشری است. به این ترتیب و با توجه به عوامل گوناگون مکانی و زمانی و ویژگیها و نیازهای خاص هر جامعه، هر روز تکامل و توسعه تابلوسازی و شرکتهای تبلیغاتی افزوده می شود. بدیهی است هر شرکت تبلیغاتی و هر گارگاه تابلوسازی برای نیل به اهدافی طراحی شده نیازمند نوع آوری و خلاقیت است. داشتن فکر خلاق از موثرترین ویژگیهای یک تابلوسازی خوب است . استفاده از تفکر خلاق به توانایی فرد بستگی دارد. در وضیعتهای خاص، فنون مصنوعی معینی نیز ممکن است برای متمرکز ساختن فکر و فعال کردن ذهن فرد لازم باشد. گفته شده فکرهای خلاق از خزاینی سرچشمه می گیرند که به طور عمده شامل دانش و تجربیات گذشته فرد می باشد که خود از دوران کودکی تا بزرگسالی تجربه می کند و می تواند فرد را در نوآوری و ارائه کارهای نو و بکر یاری دهد . یادتان باشد تبلیغات حرف اول را در جهان می‌زند. شما در کنار تبلیغات است که دیده می شوید و با طراحی و ساخت تابلویی منحصر به فرد، می‌توانید در نظر عموم بهتر دیده شوید. سعی کنید نقش دانش و تجربیات در تابلوسازی را نادیده نگیرید. نوع دوم تبلیغات، به تبلیغات محیطی و بیرون شهری معروف هستند، در واقع این تابلوسازی تبلیغاتی در طول شبانه روز توسط هزاران نفر در سطح شهر دیده می‌شود، همانطور که می‌دانید اکثر افراد زمان‌هایشان را در ماشین سپری می‌کنند و در طی روز در حال رفت و آمد می‌باشند، حال فرض کنید افرادی که وقت خرید و گشتن در مراکز خرید را ندارند، به طور اتفاقی در طی گذشتن از مسیر، با برند شما از طریق تابلوسازی تبلیغاتی آشنا می‌شوند، این دیده شدن به نوعی کمک کردن به عموم هم می باشد. تا به راحتی بتوانند درکمترین زمان به نتیجه‌ی دلخواهشان برسند. بنابراین یکی از منحصر به فردترین ویژگی‌های تابلوسازی تبلیغاتی اینست که در بیست و چهار ساعت شبانه روز در دید مردم هستند و این مدرن ترین و بهترین شیوه برای معرفی کردن برند تجاری شما می باشد.

گروه تابلو سازی پارسه

تابلوسازی و تبلیغات محیطی

آری، ما عاشق زیبایی و جمالیم، چشم ما، گوش ما، لب ما، دست ما، بدن ما، روح ما، قلب و فکر و دماغ ما، جمال و زیبایی را دوست میدارند، می پرستند و ستایش میکنند. زیبایی، رخسار هستی را در دیده ی ما دلارا  ساخته و زندگانی را شیرین و گوارا نموده، زیبایی ما را به محیط و به حیات وبه آسمان و زمین علاقه مند و سرگرم نموده، مظاهر زیبایی موجودات یکدیگر را می ربایند و به خود جلب می نمایند. گیتی به عشق بر پاست و عشق از زیبایی برمی خیزد. امروزه همه‌چیز در قالب تبلیغات جلوه پیدا می‌کنند و به طور کلی تبلیغات تعیین کننده مسیر شماست، چرا که بایستی به گونه‌ای در میان اقشار مردم دیده شوید، امروزه تنها جایی که بیشترین حرف را برای گفتن دارد، شهر است. چون شهر تنها جایی می‌باشد که تمامی دیدها در آنجاست، از این رو تابلوسازی و تبلیغات محیطی و شهری در چگونه معرفی شما نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

در تابلوسازی ، استفاده از خلاقیت بسیار مهم است، استفاده از کلمات مناسب نیز می تواند تاثیر زیادی را در جذابیت تابلو ها داشته باشد. استفاده از نورپردازی یکی از مهم ترین موارد در تابلو ها می باشد که بر جذابیت آن می افزاید. استفاده از حروف برجسته در تابلو ها می تواند دید تابلو را بهتر کند همچنین اندازه ی حروف باید با توجه به مکان مورد نظر تعیین شود مثلا اگر فروشگاه یا مکان مورد نظرتان در بزرگراه ها قرار داشته باشد حتما باید حروف درشت تر باشد اما در خیابان ها در اندازه های کوچک تر نیز مناسب خواهد بود بنابراین دقت داشته باشید که حروف خیلی درشت و خیلی ریز می تواند تاثیر منفی بر روی دیده شدن تابلو ها داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *