تابلو لایت باکس تبلیغاتی

تابلوهای بک لایت یا لایت باکس به سازه‌هایی گفته می‌شود که تبلیغات یا متون و عکس‌های موردنظرسفارش ‌دهنده درون جعبه‌ای از نور و روشنایی قرار می‌گیرد و به زیبایی توجه مشتریان را جلب می‌کند.

این سازه‌ها از یک جعبه از جنس آلومینیوم ، پلکسی گلاس تشکیل شده است. روشنایی به‌کاررفته در لایت باکس‌هاطرفداران زیادی دارد ولی این تابلوها می‌تواند بدون روشنایی هم استفاده شود.

تابلو لایت باکس تبلیغاتی

انواع تابلو لایت باکس:

تابلو لایت باکس دیواری:در تابلوسازی ، نوعی لایت باکس وجود دارد که به آن دیواری میگویند. این نوع تابلوسازی بسیار کوچک و فانتزی به‌صورت لولایی و نصبی ساخته می‌شود و بیشتر در داخل مکان موردنظر مانند مطب‌ها یا درمانگاه‌ها جهت راهنمای اتاق‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تابلو لایت باکس تبلیغاتی کریستالی: این نوع تابلو لایت باکس در تابلو سازی ، روی بک لایت طرحی چاپ می‌شودو بین دو لایه پلکسی گلاس آن طرح را چاپ می‌کنند و یا روی استیکر چاپ می‌کنند بعد می‌چسبانند که این طرح قابل تعویض به‌وسیله مشتری تابلوسازی است.

دو لایه پلکسی گلاس یا همان پلاستیک شیشه مانند دارد که ضخامت آن بین دو تا هشت میلی‌متر است و بین این دو لایه از بک لایت استفاده می‌کنند.

این تابلوها را می‌توان روی چوب، گچ، سنگ و روی سقف نصب کرد و محیط آن را می‌توان شکلی غیر از مربع و مستطیل ساخت.

تابلو لایت باکس تبلیغاتی

تابلو لایت باکس آویز ایستاده: در تابلوسازی ابتدا طرح‌های داخل این لایت باکس‌ها را برش می‌دهند و سپس بر روی شیشه پلکسی گلاس می‌چسبانند. درصورتی‌که سفارش‌دهنده مایل به تعویض طرح باشد، می‌تواندپیچ و مهره‌هایدورتادور قاب را بازکرده و آن عکس را تعویض نماید. از مزیت‌های این تابلوها این است که مانند تابلو چلنیوم  کم‌ مصرف بودن برق است.

تابلو لایت باکس مگنتی در تابلوسازی:اگر دائماًدر حال تعویض تصویر تابلو سازی خود هستید، تابلوسازی شما باید از نوع مگنتی باشد زیرا این نوع تابلو لایت باکس ساده‌تر از دیگر تابلوها قابلیت تعویض تصویر دارد.

دارای قاب آلومینیوم است و پشت آن از ام دی اف پوشانده شده است و به‌وسیله لامپ‌های ال ای دی و اس ام دی روشنایی آن تأمین می‌شود. پلکسی به‌وسیله آهنربا روی لایت باکس قرار گرفته است و شما هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را جدا کرده و تعویض نمایید.

لایت باکس فریم لس:در تابلوسازی به‌نوعی از لایت باکس‌ها گفته می‌شود که در تابلواز حداقل قاب آلومینیومی استفاده شده باشد و بیننده بیشتر توجهش به تصویر تبلیغاتی باشد.

این نوع لایت باکس‌ها با هر نوع فریمی می‌تواند سفارش داده شود و تصویر آن بر روی پارچه مخصوص بک لایت چاپ می‌شود. از مزایای این نوع تابلوهاوضوح بالای تصویر آن‌هاست.

تابلو لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس اسنپ فریم:این نوع لایت باکس‌ها به دلیل ضخامت کم آن که حدود سه سانتیمتر است، استفاده به عنوان پنجره مجازی و قابلیت تلفیق با پانوراما جهت تابلوی تزئینی، در تابلوسازی معروف است. این تابلوها قابلیت تعویض تصویر در عرض یک دقیقه را دارد و می‌تواند بسیار متنوع طراحی شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *