تابلوسازی و تبلیغات در رشت

تحقیقات ثابت كرده تعداد طرفداران تبلیغات تصویری 2برابر طرفداران تبلیغات نوشتاری است.

در واقع محققان این حوزه می‌گویند مردم چندان حوصله خواندن متن را ندارند و ترجیح می‌دهند با درك یك تصویر تاثیرگذار به سمت یك محصول یا خدمت بروند پس همانطور كه گفتیم زیاد پرحرفی نكنید و سال‌ها تجربه‌تان را در یك تابلوسازی به مخاطب ارائه كنید. با ما در مقاله تابلوسازی و تبلیغات همراه باشید.

جذب مشتری با تابلوسازی

تابلوسازی و تبلیغات از رموز اصلی موفق شدن در کسب و کار است. در دنیای پرمشغله امروزی جذب مشتری بسیار مهم است. تبلیغات شما باید بیشتر از تبلیغات دیگران قدرت جذب کردن داشته باشد، زیرا حتماً می‌خواهید افراد بسیار زیادی به محصول شما فکر کنند و آن را در خاطر نگه دارند!

 تابلوسازی باید درون‌مایه‌ای ذاتی داشته باشد تا هرکسی را به‌سوی خود بکشد . همچنین باید افراد زیادی خارج از حیطه‌ مخاطبان مورد نظرش را جلب کند.

تابلوسازی باید واکنشی احساسی را برانگیزد. این اصل باید حتماً لحاظ شود، حتی اگر جذابیت شما از نوع عقلانی باشد. تابلو تبلیغاتی همیشه باید دارای نیازهای بنیادی آدمی باشد و احساسات افراد را برانگیزد.

تابلوسازی و تبلیغات در رشت

با تابلوسازی خلاقانه مشتری را میخ‌کوب کنید

تابلوسازی باید به گونه ای باشد کنجکاوی را تحریک کند و همچنین تابلوسازی باید مخاطبان را شگفت زده کند . عنوانی تکان‌دهنده، تصویری غیرمنتظره، ترفندی غیرعادی در تابلوسازی فروشگاه شما یا داشتن ویترینی عجیب در فروشگاه همه این قدرت را دارند که مردم را بر جای خود میخ‌کوب کنند و به شگفت آورند.تابلوسازی باید اطلاعات بدیهی را منتقل کند .

هرظتنم ریغ ( نکته: سعی کنید این کلمه‌ی عجیب را برعکس بخوانید). پیچشی خلاقانه یا راهی جدید برای بیان یا دیدن یک‌چیز باعث می‌شود که مسئله‌ای بدیهی به امری غیرمنتظره تبدیل شود. اطلاعات بدیهی یعنی اینکه مارک محصول شما چیست؟

چگونه و برای چه کسانی مفید است؟ اما اگر این کار را به شکلی بدیهی انجام دهید ارتباطی برقرار نمی‌شود و توجه کسی را جلب نمی‌کند و مخاطبان تبلیغ شما را نادیده می‌گیرند.

گاهی لازم است تابلوسازی از قواعد و شخصیت محصولتان و مقوله‌ای که در آن می‌گنجد فراتر رود. محصول باید برجسته باشد. توجه مردم به اموری جلب می‌شود که خارج از الگوهای رایج باشد.

( و در بازاریابی هم بی‌شک الگوهایی وجود دارد ). پس یک راه این است که تابلوسازی داشته باشید که بسیار متمایز از آن چیزی باشد که مشتریان درباره‌ی مقوله‌ی محصول شما انتظار دارند.

برای اینکه تابلو تبلیغاتی فروشگاه شما جذابیت داشته باشد و باعث شگفتی افراد شود و از الگوهای مرسوم تجاوز کند و مسایل بدیهی را به شکلی غیرمنتظره مطرح کند، شما به خلاقیت در تابلوسازی نیاز دارید. این راز موفقیت شماست و فقط به اتکای خلاقیت است که قدرت جذب مشتری پیدا می‌کنید.

تابلوسازی و تبلیغات در رشت

بهترین و موثرترین تابلو تبلیغاتی

اصلی‌ترین هدف كسب و كار شما چیست؟ دوست دارید با این تبلیغات و تابلوسازی به چه نتیجه‌ای برسید؟ این موضوع به شما كمك می‌كند تا بهترین و موثرترین تابلو تبلیغاتی را طراحی كنید.

حالا نگاهی دوباره به محصول یا خدمتی كه ارائه می‌دهید بیندازید. برای تبلیغات به مصرف‌كننده‌تان توجه زیادی نكنید بلكه ببینید چه كسی مشتری اصلی محصول‌تان است و همان را مخاطب قرار دهید.

محصول شما قرار است چه حسی را در مخاطب ایجاد كند. غم؟ شادی؟ ترس؟ امنیت؟ هر كدام از حواس او كه مد نظرتان است را در تابلوسازی نشانه بگیرید و تا می‌توانید آن را قلقلك دهید. پرحرفی نكنید.

مخاطب امروز برای خواندن جملات طولانی و دلایل پرپیچ و تاب شما فرصت ندارد پس اصلی‌ترین حرف را به مختصرترین شكل درتابلوسازی بیان كنید. پیام تابلوسازی خود را با تصویر آن هماهنگ كنید. سعی كنید پیام‌های‌تان با هم هماهنگ باشند.

 استفاده از الفاظ را كنار بگذارید و گمان نكنید اگر نكته‌ای كه در كسب و كارتان هست، در تابلوسازی تان نیاید، دیگران شما را ضعیف فرض می‌كنند. بلكه سعی كنید درتابلو تبلیغاتی نقاط طلایی كسب و كار و تفاوت‌هایش با هم‌صنف‌های‌تان را مختصر و مفید روشن كرده و كاری كنید كه مخاطب برای كسب اطلاعات تكمیلی خودش پیگیر شما باشد.

فكر نكنید اگر وارد جزئیات شوید و خیلی حاشیه پردازی كنید، تبلیغ‌تان موفق می‌شود، بلكه برعكس. كوتاه حرف بزنید و تنها از شعارهای تكان‌دهنده و به یاد ماندنی در تابلوسازی كمك بگیرید.

به مخاطب فخر نفروشید و نخواهید فهم و سوادتان را به رخش بكشید. با او به زبان خودش حرف بزنید و اگر مخاطب شما یك خانم خانه دار است، سادگی او را درنظر بگیرید و اگر مدرس دانشگاه است، سال‌ها تلاش او را در محیط‌های علمی نادیده نگیرید. اجازه دهید كه او خودش را جزئی از سازمان شما بداند و از این همزبانی لذت ببرد.

تابلوسازی و تبلیغات در رشت

در مورد چه موضوعی می‌خواهید تبلیغ كنید؟ قرار است یك پوشك بچه را معرفی كنید یا می‌خواهید در مورد یك جعبه مداد رنگی حرف بزنید؟ برای اینكه تابلوسازی موفقی داشته باشید و بتوانید مخاطب را به سمت بازارتان هدایت كنید، باید قبل از هرچیز گروه هدف‌تان را انتخاب كنید.

مهم نیست كه چه كسانی مصرف‌كننده نهایی محصول شما هستند بلكه شما باید به خریداران اصلی محصول توجه كنید. مثلا وقتی آگهی یك پوشك بچه را طراحی می‌كنید، مصرف‌كننده محصول شما نوزادان هستند اما قطعا این گروه خریداران شما نیستند.

خریداران شما مادرانی هستند كه به فكر پوشك‌شدن بچه‌های‌شان هستند پس تابلوسازی تان را باید طوری انتخاب كنید كه بتواند توجه یك مادر را به‌خود جلب كند و برایش جالب باشد.

شاید سال‌هاست كه برای كسب و كارتان زحمت می‌كشید اما هنوز هم، با وجود مشتریان زیاد، یك نام آشنا نشده‌اید. ممكن است فكر كنید محصول یا خدمتی كه ارائه می‌دهید شایستگی چنین نامی را ندارد اما اشتباه می‌كنید.

گناه ناآشنا بودن محصول‌تان را بر گردن خط تولید یا مجموعه‌ای كه سازمان‌دهی كرده‌اید نیندازید؛ مقصر اصلی خود شمایید كه هیچ وقت با صدای بلند نام كسب و كار و قدرت خارق‌العاده‌اش را به زبان نیاورده‌اید.

تلاش ما در این صفحات همین است، اینكه به شما پرقدرت‌ترین بلندگوی جهان را هدیه كنیم تا تنها با اندكی هزینه بیشتر و كمی فكر و خلاقیت، بتوانید موفقیت كسب و كارتان را به توان 10 برسانید. از اینکه تا این بخش از مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم.

به‌طور كلی تابلو تبلیغاتی موفق، تابلو تبلیغاتی است كه می‌تواند در نخستین نگاه مخاطب را به ‌خود جذب كند پس سعی كنید خیلی وارد حاشیه‌ها و جزئیات نشوید و یك تصویر یا جمله ساده را انتخاب كنید كه با یك‌بار دیده شدن فهمیده می‌شود و در ذهن می‌ماند.

حالا وقت آن است كه یك نقطه طلایی در تبلیغ‌تان وارد كنید؛ از قدرت احساسات و همذات‌پنداری مخاطب برای در یاد ماندن تبلیغ‌تان استفاده كنید و او را درگیر آگهی‌ای كنید كه مقابلش قرار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *