تابلوسازی رشت

تابلو سازی :

تابلو سازی یک نوع هنر است . این هنر به دو دسته ی تابلو های هنری و تابلوهای تبلیغاتی تقسیم می شود . تابلو سازی تبلیغاتی ، تابلویی است که دارندگان فروشگاه ها ، شرکت ها و یا مغازه داران آن را سفارش می دهند تا بتوانند در مکان تجاری که دارند ، نام برند خود را به عموم مردم معرفی کنند و افراد را از نوع کسب و کارشان مطلع نمایند .

تابلو سازی یکی از روش های تبلیغاتی ارزان قیمت است که منجر به معرفی برند و فروش بیشتر می شود و علاوه بر تبلیغات ، زیبایی دکوراسیون بیرونی مکان کسب را تکمیل می کند و برای مکان تجاری شما هویت و اعتبار به ارمغان می آورد .

تابلو سازی مغازه :

تابلو سازی مغازه منجر به معرفی نام تجاری مغازه شما می شود . با تابلو سازی مغازه می توانید با صرف هزینه کم ، تبلیغات دائم و ماندگاری را به نمایش بگذارید . علاوه بر این تابلوسازی مغازه زیبایی و جلوه بصری جذابی را برای مغازه شما فراهم می کند . داشتن تابلو مغازه و ویترین شیک از عواملی هستند که پای مشتریان را به مغازه باز می کنند .

زمانی که افراد قصد خرید چیزی از مکانی دارند که نمی شناسند با تعقیب تابلوهای نصب شده در سر درب مغازه ها ، مغازه مدنظر خود را پیدا می کنند . در این میان تابلوهایی جلب توجه می کنند که زیباتر باشند . تابلوهای تبلیغاتی نورپردازی شده جلوه بصری زیباتری نسبت به تابلوهای بی نور دارند و می توانند نگاه مشتریان را از دور جذب مکان تجاری نمایند .

پس از اینکه مشتری تابلو را دید و به سوی مغازه شما آمد ، دکوراسیون داخلی ویترین و اجناس چیده شده در آن عامل مهم دیگری است که مشتری تصمیم می گیرد وارد مغازه بشوید یا نشود .  زمانی که مشتری وارد مغازه شد ، ارتباط و نحوه برخورد ، جور بودن کالاها ، رنگ بندی و قیمت از عوامل دیگری هستند که سبب می شود مشتری به یک خریدار تبدیل شود .

خرید رضایت مند از عواملی است که مشتری را به یک مشتری وفادار و دائمی تبدیل می کند و هر چه این رضایت بیشتر باشد ، مشتری خود به صورت دهان به دهان اقدام به تبلیغ نام و برند تجاری مغازه شما می کند .

تابلو سازی یکی از روش های تبلیغاتی است که به وفور توسط اصناف ، کسبه ، صاحبین مشاغل ، شرکت ها ، فروشگاه ها و هر کسی که به نوعی به انسانها خدمات رسانی دارد مورد استفاده واقع می شود .

تابلو سازی یکی از ابزارها و روش های تبلیغاتی است که ما انسانها برای معرفی نام و برند تجاری از آن در نقطه فروش استفاده می کنیم . نامی که در تابلو سازی بر روی تابلو درج می شود در حد یک یا نهایتاً سه کلمه است که بیشتر جهت معرفی نام برندی است که صاحبین مشاغل دوست دارند با آن نام معروف و در بین آحاد جامعه چه در حد محلی و چه در حد کشوری معروف شوند .

تابلو سازی حروف برجسته :

در واقع یکی از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی که شما در حومه شهرها می بینید تابلوسازی حروف برجسته است زیرا در سطح شهر و در جاهایی که محل تردد عموم مردم می باشد تعداد مغازه ها بیشتر از شرکت ها و فروشگاه ها می باشد و مردم برای تهیه آذوقه و مایحتاج زندگی خود اعم از خوراک ، پوشاک و مسکن ، دائماً به مغازه های متعدد مراجعه می کنند ، به همین دلیل هم ما شاهد تابلوهای تبلیغاتی متنوعی هستیم که به عنوان تابلو سر در مغازه نصب شده اند .

تابلوهایی که از سوی اصناف سفارش داده می شوند بیشتر تابلوهایی هستند که مدرن و جذاب هستند و به صورت حروف برجسته طراحی و پیاده سازی می شوند ، زیرا مغازه داران همواره به دنبال دکوراسیون بیرونی و داخلی جذاب هستند تا بتوانند نسبت به مغازه های رقبایشان که در نزدیکی آنها واقع شده اند مشتریان بیشتری را جذب کنند .

تابلوسازی رشت

تابلوسازی رشت

هنر تابلو سازی :

هنر تابلو سازی تبلیغاتی هنری است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته نظیر دستگاه برش لیزری ، دستگاه سی ان سی ، دستگاه حک ، دستگاه آبکاری و دیگر دستگاه ها و همچنین متریال هایی همچون استیل ، فلز ، کامپوزیت ، ترموود ، سنگ ، شیشه و پلکسی بتواند یک تابلوی تبلیغاتی خاص که با دیگر تابلوهای تبلیغاتی متفاوت باشد را خلق کند .

در واقع استفاده از حروف ترکیبی ، رنگ های ترکیبی ، فونت های ساده و پیچیده و متریال های ترکیبی به شکلی زیبا می تواند منجر به ساخت تابلوی تبلیغاتی متفاوتی شود.

تابلوسازی رشت

تابلوسازی رشت

تابلو سازی تبلیغاتی :

علارقم سایر ابزارهای تبلیغاتی همچون :

 • بیلبورد
 • تلویزیون شهری
 • سمپلینگ
 • استند تبلیغاتی
 • تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی
 • تبلیغات موبایلی
 • تبلیغات ایمیلی
 • تبلیغات در وب سایت های پربازدید
 • تبلیغات چاپی
 • استرابورد تبلیغاتی
 • لمپوست بنر

تابلو سازی یک تبلیغات ماندگار است همه ی روش های تبلیغاتی که به آنها اشاره کردیم موقتی هستند و طی یک بازه زمانی مشخص اجرا می شوند و پس از اتمام آن بازه زمانی نیاز به تمدید یا طراحی مجدد دارند و هر بار می بایست هزینه ای بابت این تبلیغات لحاظ شود اما تابلو سازی یک استثنا است می پرسید چرا ؟

زیرا تابلو سازی تبلیغاتی ابزای است که با یک بار هزینه نه به صورت یک بازه زمانی محدود بلکه برای سالیان متمادی می توانید از آن جهت معرفی برند تجاری خود بهره ببرید بدون آنکه نیاز باشد آن را تمدید نمایید و در صورت بروز مشکلات فنی در تابلوسازی نیز به راحتی بخش ها و اجزای سازنده آن قابل تعمیر و تعویض هستند.

البته بیان این نکته حائز اهمیت است اگر در هنگام سفارش تابلو سازی از متریال های اصلی و با باکیفیت استفاده کنید و کمی هزینه بیشتر صرف نمایید قطعاً تابلو نیازی به پرداخت هزینه های تعمیرات نخواهد داشت و نکته دیگر این است اگر در هنگام سفارش تابلو ، تابلوهای مدرن تر و به روزتری سفارش دهید ، مکان تجاری شما زیباتر خواهد بود و برای طولانی مدت نیاز به تعویض تابلو نخواهید داشت .

 

طراحی تابلو سازی :

تابلو های تبلیغاتی همچون تابلوهای هنری می بایست به گونه ای طراحی و پیاده سازی شوند که نوع کسب شما در داخل مغازه را به مشتریان اعلام نمایند در واقع تابلوها می بایست نمادی از آن چیزهایی باشند که شما در مکان کسب خود به مشتریان عرضه می کنید .

استفاده از نام های گنگ و با فونت های نامفهوم و ناخوانا در تابلو سازی می تواند سبب کشاندن مشتریان شما به سوی رقبایتان باشد زیرا مشتریان فقط در حد چند ثانیه و در یک نیم نگاه به تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در سر درب مغازه ها یا فروشگاه توجه دارند و نام برندی که بر روی تابلو درج می شود می بایست در همین مدت زمان کوتاه بتواند نگاه مشتریان را جذب نماید بنابراین هر چه طراحی تابلو سازی ساده تر ، گیراتر و کوتاه تر باشد به همان اندازه جلب توجه بیشتری دارد .

تابلو سازی همواره یک هنر است هنری که نحوه اجرا و طراحی روی آن باید بگونه ای باشد که انسان را به هدف غایی که تابلو برای آن خلق شده است ، نزدیک کند . برای مثال زمانی که ما به یک تابلوی تزئینی که روی دیوار نصب شده و یک منظره بر روی آن ترسیم شده است می نگریم اگر هنرمند آن منظره را جذاب و واقعی ترسیم کرده باشد ما با دیدن آن تابلو قطعاً خود را در آن منظره واقعی تصور خواهیم کرد .

تابلوسازی تبلیغاتی نیز به همین شکل است ما باید طوری تابلوی تبلیغاتی خود را به تصویر بکشیم که بیننده با دیدن آن پی به نوع محصول یا خدماتی که توسط ما ارائه می شود ، ببرد .

تابلوسازی رشت

تابلوسازی رشت

نصب تابلوسازی مغازه :

کلیه متریال های تابلو در کارگاه تابلو سازی بر روی زیرساز سوار شده و به محل نصب منتقل می شوند و به صورت پرچ و یا پیچ بر روی متریال فلزی که در مکان نصب وجود دارد انجام می پذیرد .

به واسطه دستگاه های پیشرفته ای که وارد حوزه تابلو سازی شده اند امروزه تابلوساز ها قادر به ساخت انواع متعددی از تابلوها هستند که اکثریت آنها به شکل حروف برجسته و با قابلیت نورپردازی طراحی و پیاده سازی می شوند از این رو امروزه ما با تنوع بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی روبرو هستیم که در ادامه به تشریح مختصری از هر یک از آنها خواهیم پرداخت .

تابلوسازی پارسه در رشت اماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما