ساخت تابلو شرکت در رشت

تابلو شرکتی

تابلو شرکتی یکی دیگر از اشکال تابلوهای پر کاربرد در تبلیغات محیطی محسوب میشود که معمولاً در دو مدل خارجی و داخلی ساخته و عرضه می شود . این تابلو که در انواع و اقسام تابلوهای متفاوت با رنگ‌بندی های مختص و ویژه ساخته میشوند دارنده خاصیت و مزایای مختلفی میباشند به عنوان مثال تابلوهای خارجی معمولاً خواص ضد آب را دارا هستند که موجب می شود در هنگام بارش باران و برف هیچ‌گونه آسیبی بدین تابلوها وارد نشود و این تابلوها سلامت بمانند . این ویژگی‌ها چنانچه تابلوهای داخلی معمولاً بیشتر جنبه زیبایی داشته و بیشتر بر روی زیبایی و نقش و نگار آن تمرکز شده‌است .

تابلو شرکتی در چه مواردی به کار می آید؟

دنیا در حال حاضر رو به پیشروی است و تمامی شرکتها در صدد پیشی گرفتن از رقبا هستند و می‌خواهند که تولید ها و سرویس های آن ها به صورت امروزی و طبق متدهای روز جهان ساخته و وارد بازار شود . موسسات و شرکت هایی که در حوزه فعالیت خود دارای رقیبان زیادی هستند و برای پیشی گفتن از رقبای خویش نیاز به تبلیغات متوالی و گسترده دارند تا بتوانند مارک کمپانی خویش را به همگی معرفی کرده و محصولات و خدمات خویش را بوسیله انواع تابلو مغازه در تراز گسترده ای به فروش برسانند , به همین بهانه شرکتها برای در دست گرفتن بازار و فروش بالاتر در تکاپو هستند و همواره در ایجاد محصول ها خویش خلاقیت و اختراع به خرج دهند و محصولی را به بازار عرضه نمایند که یگانه باشد و باعث شگفتی مشتریان شده و پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان شده و بتواند موردپسند واقع شود .

استفاده از چلنیوم در ساخت تابلو شرکتی

تابلو شرکتی یکی از مهم ترین تولیدات در صنعت تابلو سازی به شمار می رود. زیرا وجود یک تابلوی خوب و بی عیب و نقص می تواند گویای فعالیت شرکت , برند آن , مشتری مداری و بسیاری از موارد دیگر باشد. انواع مختلفی از تابلوها را می توان به عنوان تابلو شرکتی استفاده کرد اما سوالی که وجود دارد این است که آیا از تابلوی چلنیوم نیز می توان بدین منظور استفاده کرد؟

ساخت تابلو شرکت در رشتمزایای تابلو شرکتی

هر کمپانی به یک تابلو برای معرفی سرویس ها و خدمات خود نیازمند می‌باشد . برخی از این تابلوها در درون کمپانی و برخی دیگر در بیرون کمپانی مورد به کار گیری قرار می‌گیرد . همانطور که قبلاً هم اشاره شد این تابلوها علاوه بر تولید زیبایی و تاثیر مضاعف فراوان در دکورا سیون کمپانی قابلیت بازاریابی و ارائه سرویس ها کمپانی را هم دارا هستند و می توانند به‌تنهایی فروش کمپانی را به صورت ویژه و استثنایی بالا ببرند . ازآنجایی‌که تبلیغات محیطی به صورت گسترده انجام میگیرد و توان بازاریابی به صورت ویژه را داراست به این ترتیب حتمی است که هر کمپانی با بهره گرفتن از تابلو شرکتی بتواند در تبلیغات محیطی نقش داشته باشد .

تبلیغات محیطی جزو آن دسته از تبلیغات میباشند که علاوه بر دارا بودن هزینه زیاد می توانند تاثیرات فراوان شگرفی هم بر روی کسب‌وکار شما بگذارند. بدین ترتیب حتمی است که برای تبلیغات کسب و کار خود و رونق هر چه بیشتر آن از آنها غافل نشوید .به این نکته دقت نمائید که فروش بیشتر یک کمپانی در گرو تبلیغات محیطی گسترده و حرفه ای هست . فقط یک تبلیغات محیطی گسترده است که می تواند فروش کمپانی شما‌را چند برابر نماید .بکارگیری صحیح و کاربردی از تبلیغات محیطی می تواند علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های مازاد تبلیغات تاثیر دوچندانی در بالابردن مشتری‌های کمپانی داشته باشد .

 

ویژگی های تابلو شرکتی

در استفاده از تابلو شرکتی هیچ محدودیتی وجود ندارد. به همین دلیل از انواع تابلوها با رعایت اصول و معیارهای یک تابلوی خوب می توان در نمایش نام و برند شرکت نیز بهره برد. تابلوی شرکتی بیانگر هویت و برند شرکت است به همین دلیل بسیاری از شرکت هایی که در معرفی خود موفق بوده اند ابتدا یک تابلوی خوب برای عرضه داشته اند. داشتن یک لوگوی جذاب و مرتبط با نوع کسب و کار اولین قدم در شروع فعالیت است.

اکنون که متوجه شدیم می توان از چلنیوم با این عنوان نیز استفاده کرد باید به بررسی جوانب مختلف آن بپردازیم و ویژگی های یک تابلوی خوب را برای شرکت با یکدیگر بررسی کنیم.

تناسب تابلو با شرکت 

منظور از تناسب این است که تابلویی را که برای نمایش انتخاب می کنید باید معرف خوبی برای شرکت باشد به طوری که مشتری با دیدن تابلو به خوبی با شغل و حرفه شما آشنا شود. انتخاب تابلوی مناسب اولین قدم در مسیر بازاریابی محسوب می شود. فاکتورهایی که باید در ساخت تابلو شرکتی در نظر داشته باشید شامل موارد زیر است :

قابل درک توسط مشتری

نوشته هایی کاربردی

واضح و مفهوم

مختصر

بسیاری از شرکت ها برای افزایش کیفیت تابلو اقدام به نوشتن شعار شرکت بر روی آن می کنند. این روش نیز می تواند تصویری واضح از شما در ذهن بیننده حک کند. موارد دیگری که می تواند تابلوی شرکت شما را در دسته بهترین تابلوها قرار دهد استفاده از تصاویری برای تبلیغ هر چه بهتر فعالیت شماست. پس با وجود تمام این فاکتورها چلنیوم مناسب ترین گزینه برای تابلوی شرکتی محسوب می شود زیرا می تواند تمام نیازهای شما را به یک تابلوی خوب و مناسب پاسخگو باشد.

 

استفاده از رنگ های مناسب 

رنگ ها مهم ترین عنصر در تبلیغات هستند. اگر می خواهید ذهن مشتری با دیدن تابلوی شرکت درگیر شود باید اصول به کار گیری رنگ ها را بدانید و از آن ها به خوبی استفاده کنید.

استفاده از رنگ های گرم و جذاب

تناسب رنگ با نوع فعالیت شما

به کار گیری تضاد رنگی

واقعیت این است که هر کدام از موارد بالا را در ساخت تابلوی شرکتی بسیار حیاتی است زیرا وجود جلوه های بصری می تواند در جذب مشتری موثر واقع شود. زمانی که چشم بیننده با تضاد رنگی مواجه می شود احتمال ماندگاری آن لوگو و تصویر در ذهن او افزایش پیدا می کند. به همین دلیل است که چلنیوم گزینه خوبی برای تابلو شرکتی است. زیرا این نوع از تابلوها زیبایی چشم نوازی دارند و به خوبی می توانند رنگ و نور را با یکدیگر ترکیب و تابلویی زیبا خلق کنند.

استفاده از نورپردازی مناسب در تابلوی شرکتی

بعد از بکار گیری رنگ ها و تصاویر جذاب در تابلو نوبت به نورپردازی می رسد. شرکت ها به این دلیل که معمولا در مرکز شهر واقع می شوند باید در تمام ساعات شبانه روز از نورپردازی مناسبی بهره ببرند تا بتوانند نظر افراد را به خود جلب کنند. تابلو  با طرح چلنیوم می تواند این نیاز را به خوبی پوشش دهد زیرا قابلیت استفاده از انواع لامپ ها مانند لامپ نئون و لامپ LED را دارند. تابلوهای فلکسی , لایت باکس و چلنیوم با نورپردازی های جذاب می توانند به شما کمک کنند.

تابلو پشت بام شرکتی

تابلو شرکتی به این دلیل که دارای نورپردازی عالی و جذابیت زیادی است می تواند گزینه مناسبی برای تابلوهای پشت بام شرکتی باشد. به این دلیل که در ارتفاع قرار می گیرند در معرض خطرات بیشتری نسبت به سایر تابلوها هستند. وزش باد و طوفان , بارش باران و برف از جمله این خطرات هستند. از طرفی این تابلوها باید به وسیله یک نگهدارنده بزرگ و قوی بر جای خود قرار گیرند تا به دلیل وزش باد از ارتفاع سقوط نکنند. مهم ترین ویژگی تابلو شرکتی که در پشت بام نصب می شود این است که از فاصله های بسیار دور نیز به چشم بیاید به همین دلیل باید نورپردازی مناسبی  بر روی آن انجام شود. همچنین نوع زمینه کار و متریالی که برای حروف آن استفاده می شود باید از کامپوزیت , استیل و حروف پلکسی باشد. زیرا علاوه بر زیبایی دارای استحکام و کیفیت بالایی نیز هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *