حروف برجستهحروف برجسته به حروفی گفته می شود که با قطر و ضخامت بالاتری نسبت به زیرساز ، بر روی تابلوی تبلیغاتی قرار می گیرند و میزان برجستگی حروف به قدری است که بینندگان با مشاهده تابلو به وضوح می توانند آن را به چشم ببینند .

حروف برجسته یکی از ابزارها و تکنیک های طراحی و پیاده سازی انواع تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی است که امروزه توسط تابلوسازان جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی برجسته به شیوه های متفاوت همچون حروف برجسته پلاستیکی ، وکیوم ،  چلنیوم ،  فلزی ،  لاسوگاسی ، یونولیتی و  پیکسلی مورد استفاده قرار می گیرد .

کارگاه های تابلوسازی تکنیک های ساخت حروف برجسته را مدیون دستگاه های پیشرفته حروف ساز ، دستگاه برش ، دستگاه پی وی سی و دستگاه های سی ان سی هستند .

البته ناگفته نماند که پیش از ورود این دستگاه ها نیز امکان ساخت حروف برجسته فراهم بود اما روند کار به کمک دست و به کندی پیش می رفت و ساخت یک تابلو حروف برجسته مستلزم صرف زمان بیشتری بود .

 

تابلو حروف برجسته

باعث می شود تا با نشان دادن نام مارک تجاری یا شغل خود با حروف و اعداد سه بعدی سفارشی، از دیگر رقبایتان متمایز شوید. ظاهر جسورانه و در عین حال شیک این تابلو ، باعث می شود تا دیدگاه مثبت مخاطبین نسبت به تجارت شما به صورت تصاعدی افزایش یابد.

استفاده از تابلو حروف سه بعدی، روشی فوق العاده برای جلب توجه افراد است زیرا می توان حروف اصلی را در کنار یکدیگر قرار داده تا نام و یا شعار تبلیغاتی شما را با ظاهری متفاوت و خیره کننده ایجاد نمود.

 

حروف برجسته


 

کاربرد تابلو حروف برجسته

از این نوع تابلو  در مکان های زیر می توان استفاده نمود:

kissclipart check mark مغازه

kissclipart check mark مترو

kissclipart check mark نمایشگاه

kissclipart check mark مجتمع تجاری

kissclipart check mark تبلیغاتی شهری

kissclipart check mark رستوران و فست فود

kissclipart check mark استخر و اماکن ورزشی

 


 

مزایای استفاده از تابلو حروف برجسته

حروف سه‌ بعدی علاوه بر اینکه به عنوان ابزاری برای بازاریابی مشاغل هستند بلکه آنها برای نمایش شعارها و حتی نقل قول های انگیزشی بر روی دیوارها نیز محبوب هستند.

 

تابلو های حروف برجسته می تواند در ارتفاعات، شکل ها و ضخامت های مختلف ساخته شوند. (کاملاً قابل تنظیم برای مطابقت با اهداف شما).

هر طرح گرافیکی را می توان با استفاده از این حروف اجرا کرد و تنها محدودیتی که وجود دارد تخیل شما است. سبک ها و فونت های بی شماری وجود دارد که باعث می شود از تابلوی تبلیغاتی شما از سایر رقیبانتان متمایز شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *