حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم ترکیبی در رشت

تابلوسازی حروف برجسته پلاستیک

همه ویژگی های تابلو سازی چلنیوم در این نوع از تابلوسازی نیز وجود دارد فقط با این فرق که کناره حروف این مدل متفاوت از تابلوسازی چلنیوم می باشد و در آن به جای آلیاژ آلومنیومی از لبه پلاستیکی بهره گرفته شده است.

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم ترکیبی با استیل

یکی ار انواع حروف برجسته های تولید شده در تابلوسازی پارسه می باشد که دراین صفحه سعی شده که این محصول جدید به شما عزیزان معرفی گردد تا شاید مقبول شما عزیران واقع گردد .

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم ترکیبی در رشت

تابلوسازی پارسه

قسمتهای پلاستیک سه بعدی وکیوم ترکیبی

با استیل در تابلوسازی پارسه به کمک دستگاه های ویژه ساخته شده و بوسیله استادکاران ماهر مونتاژ می شود.

ساخت حروف برجسته پلاستیک سه بعدی

به روش  تابلوسازی پارسه دراین روش که کاملا انحصاری بوده دیگر از روشهای سابق ازقبیل استفاده از المنت و یا حرارت مستقیم آتش جهت عملیات خم کاری استفاده نمی شود.

 در تابلو سازی پلاستیک سه بعدی وکیوم منبعی که نور تابلو سازی نئون پلاستیک از آن می تابید لامپ نئون بود، همانند نئون هایی که روی شیشه مغازه ها با حالت وفرم ویژه در نئون پلاستیک تعبیه و کار می شد.

از لحاظ نوردهی تابلو سازی های نئون پلاستیکی هنوز هم بی تا و یکتاست. ولی با توجه به اینکه نوردهی در  تابلو سازی چلنیوم، با  مدل های مختلف ال ای دی همراه با نما و عملکرد مختلفی انجام می پذیرد که این دو فاکتور منجر شده بهره گیری از نئون در حرفهای برجسته به کلی از رده خارج گردد.

 البته پایین آمدن کیفیت نئون ها و دیگری آسان شدن به کارگیری از ال ای دی ها در این امر بی تاثیرنبوده، همچنین استحکام و دوام تابلوسازی های چلنیوم نیز از تابلو سازی نئون پلاستیک بیشتر می باشد.

 به این خاطر که چلنیوم با توسل به کناره فلزی اش مقاومت زیادی در مقابل فشار و ضربه را برخوردار می باشد.ولی اگر طراحی درست انجام شود و از مواد درجه یک و تولید با کیفیت و مناسب باشد، زیبایی و جذابیت نئون پلاستیک خیلی زیادتر از تابلو سازی چلنیوم خواهد بود.

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم ترکیبی در رشت

ظاهر تبلیغاتی و زیبای تابلو سازی نئون پلاستیک بالاتر از همه حرفهای و حتی بقیه تابلو سازی های تبلبغاتی می باشد.و احتمالا دلیل کم شدن بهره گیری از این نوع، بیشتر به خاطر نو بودن و مد بودن تابلو سازی چلنیوم باشد و همچنین راغب بودن، تلقین و تبلیغ چلنیوم از طریق برخی از تابلو سازان به متقاضیانی که خودشان را محتاج گرفتن مشاوره از آنها می دانند نیز بی تاثیر نمی باشد.

چرا که تولید چلنیوم به خاطر انعطاف پذیر بودن و بدون نیاز به مهارت های ویژه و تجربه و سابقه بالا، به مراتب راحت تر از تولید نئون پلاستیکی می باشد که نظیر نئون سازی محتاج خیلی از مهارت ها می باشد و در مراحل تولید آن از حرارت و برشکاری های گوناگونی بهره گرفته می شود.

اهمیت چلنیوم شبیه اهمیت تابلو فلکسی فیس در دهه ۸۰ می باشد. همان سالیانی که اشخاص غیر فنی آغاز به استفاده بی رویه و ناصحیح از این تابلو سازی های شیک نو نمودند و منجر به از بین رفتن آن ها شد احتمالا روزی هم فرا خواهد رسید کهتابلو سازی چلنیومنیز از چشم همه خواهد افتاد.

 و آنچه که بیشترین تاثیر را در این زوال خواهد داشت قیمت آنها می باشد، کم شدن قیمت و رقابت های ناسالم در عرصه تابلو سازی باعث می شود بعد از مدتی اجناس بی کیفیت در بازار بیشتر شوند و مدل های نامرغوبی از تابلو سازی ظاهر شوند.

در تابلوسازی تابلوسازی پارسه ساخت حروف پلاستیک به وسیله دستگاههای طراحی شده که به سفارش مدیریت گروه در خارج از کشور طراحی ، ساخته و وارد شده صورت می پذیرد.در تابلوسازی پارسه ، ساخت حروف های برجسته با دستگاه تمام اتوماتیک و در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می پذیرد.

حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم ترکیبی در رشت

تنوع حروف برجسته سه بعدی :

ساخت بیش از 50 مدل حروف برجسته با استفاده از متریال و روش های نورپردازی گوناگون به صورت کلاسیک و فانتزی با الگوگیری از آخرین مدل ها و دیزاین های خارجی یکی از ابتکارات نوین و وجه تمایزات این مجموعه در هنر و صنعت تابلوسازی در ایران در مقایسه با سایر تابلوسازی ها و شرکت های تبلیغاتی به حساب می آید.

به موجب این تنوع وسیع خدمات در تابلوسازی حق انتخاب بیشتری از نظر گزینش مدل و تصمیم گیری جهت میزان صرف بودجه برای خرید در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *