تابلوسازی در رشت

تابلوسازی در رشت
تابلوسازی در رشت

تابلوسازی چیست؟

تابلوسازی بهترین راهکار برای معرفی و جلب توجه بینندگان به شمار می رود. تاکنون کاربرد تابلوسازی را در قسمت سردر مغازه ها، شرکت ها، بیمارستان ها و سایر اماکن در سطح شهر مشاهده نموده اید. هدف از تابلوسازی بر فراز پشت بام ها معرفی نوع مشاغلی است که صاحبان کسب و کار انجام می دهند.

تابلو سازی پارسه به عنوان یکی از گروه های فعال در حوزۀ تابلوسازی تبلیغاتی فعالیت می کند. این مجموعۀ با سابقه متشکل از تیم تابلوساز حرفه ای می باشد که می توانند با امکاناتی که در اختیار دارند، انواع تابلوهای تبلیغاتی را آماده کنند.

استفاده از ابزارهای تبلیغاتی می تواند به توسعۀ یک کسب و کار کمک کند. به طور کلی سفارش تابلوسازی برای یک حرفه به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی می شود و از همان ابتدای شروع به کار، مدیران و صاحبان مشاغل مناسب ترین مدل را انتخاب نموده و جهت جلب نظر عموم افراد قرار دهند.

تابلو ساز با تخصص و تجربیاتی که در حوزۀ طراحی و ساخت تابلوی تبلیغاتی دارد، می تواند با بهره گیری از متریال با کیفیت، انواع تابلوهای رایج را با کیفیت بالا همراه با جلوه های نورپردازی در طرح های متنوع و جذاب انجام دهد.

در حال حاضر مراکز تابلو سازی متناسب با سیاست کاری و سرمایه گذاری که انجام داده اند با استفاده از تابلو ساز مجرب تلاش می کنند که بتوانند شیوه های مختلف تابلوسازی را انجام داده و بدین وسیله پاسخگوی سفارشات مشتریان باشند. از رایج ترین انواع تابلوی تبلیغاتی که در سردر مغازه ها نصب می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود :

تابلو نئون

تابلو چنلیوم

تابلو استیل

تابلو بک لایت

تابلو لایت باکس

تابلو پلاستیک

تابلو سازی ال ای دی روان و ثابت

تابلو بنر، تابلو فلکسی بدون نور و یا با جلوۀ نورپردازی

نکات مهم طراحی و تابلوسازی

تنوع سبک طراحی تابلو توسط تابلوساز به منظور افزایش کاربری یک تابلوی تبلیغاتی می باشد. در واقع برخی از تابلوهای تبلیغاتی علاوه بر آنکه برند یک حرفه را دارد.

هنگام سفارش تابلوی تبلیغاتی، در نظر گرفتن یک سری نکات مهم از اهمیت بالایی برخوردار است که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طول عمر تابلو

استحکام در برابر نفوذ رطوبت

نصب آسان و حمل و نقل آسان

جنس اجزای تشکیل دهندۀ تابلو

داشتن دوام در برابر شرایط محیطی

مقاومت در برابر تابش نور خورشید

عدم نفوذ گرد و غبار به داخلی تابلو

تابلوساز بر نرم افزارهای گرافیکی و طراحی سه بعدی تسلط کامل دارد و بدین وسیله تلاش می کند با بهره گیری از متریال با دوام بتواند متناسب با مشاغل مختلف، خدمات تابلوسازی به صاحبان مشاغل ارائه دهد. بدون شک هر کدام از روش های تابلو سازی متناسب با نوع کاربری می تواند جهت تبلیغات در سردر ورودی شرکت ها، فروشگاه ها، مغازه ها، هتل، رستوران و … نصب گردد.

در دهۀ اخیر سبک تابلو سازی حروف برجسته توسط صاحبان مشاغل مورد استقبال قرار گرفته است چون تابلو ساز به راحتی می تواند بر روی طراحی تابلو مانور داشته باشد و از تجهیزات نورپردازی در داخل کار استفاده نمایند. تابلوسازی چنلیوم، تابلو سازی استیل، تابلوسازی کامپوزیت و تابلوسازی پلاستیک برخی از روش های اجرای تابلوسازی حروف برجسته به شمار می روند.

تابلو سازی در رشت
تابلو سازی در رشت

ویژگی مهم تابلو سازی چنلیوم

تابلوی تبلیغاتی چنلیوم به سبک حروف برجسته طراحی می شود و جلوۀ خاص و منحصربفردی نسبت به دیگر سبک های تابلوسازی دارد. معمولاً جهت ساخت تابلوی چنلیوم از آلیاژ آلومینیوم که از مقاومت بالایی دارد، استفاده می شود. این نوع آلیاژ دارای قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد و به راحتی می توانند با استفاده از دست و یا دستگاه این نوع ورق آلیاژ را فرم داده و انواع تابلوی تبلیغاتی را طراحی کنند.

امروزه از تابلو سازی چنلیوم به عنوان یکی از برترین سبک های تابلوی تبلیغاتی نام برده می شود و اکثر مغازه ها در قسمت سردر ورودی این نوع تابلو را نصب نموده اند. تابلوساز با استفاده از متریال با کیفیت قادر به تابلوسازی چنلیوم ستاره ای، تابلو سازی چنلیوم الماسی، تابلوسازی کریستالی، تابلو سازی چنلیوم لترمکس، تابلوسازی چنلیوم پانچی، تابلوسازی چنلیوم طلایی و تابلو سازی چنلیوم رینگی در سبک حروف برجسته است.

تابلوسازی در رشت
تابلوسازی در رشت

ویژگی های مهم تابلوسازی استیل

از دیگر آلیاژی که تابلوساز جهت طراحی و ساخت تابلوی حروف برجسته استفاده می کند، می توان به آلیاژ استیل اشاره نمود. با استفاده از این نوع آلیاژ می توان حروف استیل طلایی، نقره ای، دودی و مسی را به صورت براق و خش دار طراحی نمود.

ساخت این نوع تابلو همراه با جلوه های نورپردازی و همچنین بدون نور و یا رینگی ، برجسته و یا تخت با پلکسی قابلیت اجرا را دارد. از ویژگی مهم این سبک از تابلوسازی می توان به زیبایی، تنوع طراحی، قابلیت نوردهی و دوام بالای آن اشاره نمود.

تابلوسازی در رشت
تابلوسازی در رشت

نکات مهم تابلوسازی فلزی

غالباً جهت تابلوسازی برجسته از ورق های فلزی علاوه بر استیل، مس، آهن، برنج، برنز و آلومینیوم استفاده می شود. از ویژگی های بارز این سبک از تابلوسازی می توان به عدم عبور نور خورشید از آلیاژ اشاره نمود و اکثر صاحبان مشاغل این سبک از تابلوسازی را بدون نور می پسندند ولی همچنان شاهد طراحی و اجرای تابلوی فلزی با قابلیت نوردهی از سوی تابلوساز حرفه ای در سطح شهر می باشیم.

تابلوساز متناسب با نیاز مشتریان قادر به طراحی و ساخت تابلوی چاپی همچون بنر، فلکس بدون نور، فلکس با نور از پشت و بک لایت است. عمدتاً بنرها به عنوان یکی از روش های ساده تابلوسازی به شمار می رود و نسبت به دیگر روش های تابلوسازی از قیمت ارزان تری برخوردار است.

تابلوسازی در رشت
تابلوسازی در رشت
تابلوسازی در رشت
تابلوسازی در رشت

به طور کلی قیمت تابلوسازی بر پایۀ جنس متریال، سبک طراحی، ابعاد و مدل آن بستگی دارد. جهت مشورت و آگاهی از قیمت روش های مختلف تابلوسازی می توانید با تابلوسازی پارسه تماس حاصل فرمائید. این مجموعه دارای سابقۀ درخشان در حوزۀ شیوه های مدرن تابلوسازی تبلیغاتی همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد و می توانند خواستۀ شما را در مدت زمان کوتاه با قیمت مناسبتر از رقبای تجاری خود به تصویر بکشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *